• Długopisy grawerowane

    Od kilkunastu lat zajmujemy się grawerowaniem i znakowaniem gadżetów reklamowych. Proponujemy Państwu eleganckie i tanie długopisy metalowe z mozliwości wygrawerowania dowolnego napisu lub elementu graficznego.

  • Najlepsze materiały

    Laminaty

    Laminaty dwuwarstowe LaserReverse to wysokiej jakości materiał przystosowany do obróbki laserami CO2 oraz grawerkami mechanicznymi.

    Więcej informacji

  • Mapa Strony

Grawerowanie

Wszystkie prace grawerskie wykonywane są w zakładzie grawerskim w Lublinie.
Jeżeli są Państwo mieszkańcami miejscowoci: Nowy Sącz mogą Państwo zamówić grawerowanie przez Internet lub telefonicznie.
e-mail: biuro@skryptor.pl
tel: 81 744 99 11


Oferta - grawerowanie miasto: Nowy Sącz;
powiat:Nowy Sącz;
Województwo: małopolskie;

Grawerowanie
Firma Skryptor oferuje usługi w zakresie grawerowania i cięcia laserem Co2. Technologia laserowa gwarantuje precyzyjną obróbkę różnego rodzaju materiałów, zapewnia 100% powtarzalności kształtów, pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych koncepcji. Materiały nadające się do obróbki to: pleksi, papier, karton, ceramika, szkło, drewno, skóra, skaj, guma, korek, laminaty, aluminium anodowane i wiele innych

Świadczymy również usługi w zakresie grawerowania i frezowania urządzeniem CNC. Obrabiarka Blackbox idealnie graweruje w wosku, laminatach, pleksi, tworzywach sztucznych. Świetnie sprawdza sie również w aluminium i metalach kolorowych, przy wykonywaniu matryc do hot-stampingu i stempli.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem usług grawerskich prosimy o kontakt.
e-mail: biuro@skryptor.pl
tel: 81 744 99 11

Zapraszamy do współpracy